Brother QL-810WC | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- TootjadBrother
- Mudel: QL810WCZW1
- Saadavus: 5
-
156€
Brother QL-810WC | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross weight | 2.42 kg |
| Gross width (mm) | 298.00 mm |
| Liides | USB |
| Muud funktsioonid | Built-in cutter |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 300 DPI |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus | 176 mm/sec |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | QL-810WC |
| Sildi maksimaalne laius | 6.2 cm |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother ql-810wc mono thermal label printer wi-fi, ql810wczw1, brother, printerid











